Oksijenle Çelik Para Kasani kestiler


Oksijenle kasa kesen hirsizAlt kısımda olan habere göre kasayı oksijenle kesmelerinden daha önemli bir nokta var . DVR kamera kayıt sisteminide hırsızların yanlarında goturmeleri. Her zaman dediğim gibi hirsiza kilit olur ama bu yanlış felsefeyi yani alarm la kamerayla olmaz bu iş çok sağlam kilitler , kasa lar , kapılar kullanmamız lazım.  Türkiyede kilitten hic anlamaya  musterilerimiz ezberlemis 2 marka bu kilidi tak bu kilidi tak . Önemli olan bizler kapi açmaya gittiğimiz zaman veya göbek değiştirmeye gittiğimız zaman . Kilit satmak değil kapıya uygun bizim yonlendirdigimiz kilidi satmak hem daha çok para kazaniriz bu şekilde . Hepimiz birer işletmeyiz işletmenin amacı para kazanmak millete ucuz veya bedava is yapmak değil.  Kameraya guvenen bana birsey olmaz diyen musterileri bu olayi anlatarak uyarin . Hayırlı işler ..

( Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen hirsiz zanlıların, Kocaeli’de ve İstanbul’da 4 iş yerinden oksijen kaynağıyla çelik kasaları kesti ve soydugu idda ediliyor.

Öte yandan olay yeri çevresinde yapılan araştırmalarda ise şüphelilerin iş yerinden çaldıkları güvenlik kamerası kayıt cihazı bulundu. )

0530 701 06 30

Oksijenle Çelik Para Kasani kestiler ile Benzer Yazılar:

11 Şubat 2016 Saat : 2:48
Oksijenle Çelik Para Kasani kestiler için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.

Çilingir Servisi Son Yazılar FriendFeed