Yangın Kapısı Emniyet kilidi

Yangın Kapısı Emniyet kilidi

Yangın kapısı emniyet kilidi; Gün geçtikçe çelik kapıların güçlenmesi sonucu ve inşaat sisteminin değişmesinden ötürü bütün dairelere yangın kapısı çıkışı zorunlu kılındı ve bu sebepten ötürü bas cık sistemiyle çalışan yangın kapıları hırsızlar için kolay av olmaya başladı çünkü yangın koridorundan kimse kolay kolay geçmez ve yakalanma risk azdır ve sadece ufacık bir dil tutar bu dilin yeri kapının tam ortasındadır. biraz büyükçe bir torna vida yardımıyla, yaklaşık 1 – 2 dakika içinde hırsız evinizin içine kolaylıkla ulaşmaktadır.

Bu tip yangın kapılarına nasıl önlem alırım diye düşünen ve bizi arayan çok kişi olması dolayısıyla bu yazımızı yazma gereği duyduk . bu tip kapılara kancalı yangın kapısı kilidi takılması gerekir özellikle 2 adet takılırsa bir üst 1 alt kısıma takılır ortada’da dil kısmı olduğu için kapıyı kesmeden açmaları imkansızdır. Sizlere alt kısımda önceden yapmış olduğumuz bir kaç kapının foto ve video görüntülerini paylaşacağım.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapıları hırsızların

yangın-kapısı-kilidi yangın-kapısı-kilit

Yangın kapılarınıza 1 adet kilit taktırmak isterseniz kapının tam orta kısmına uygulamayı yapmaktayız. 2 adet isterseniz çelik kapılarda olduğu gibi birisini alt kısıma diğerini üst kısıma montaj işlemini yaparız bu şekilde yangın kapınız tam bir çelik kapı emniyetine ulaşmış olur .

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Sistemiyle Kapınızı güvenle kilitleyebilirsiniz.

Yangın Kapısı Emniyet kilidi , Sistemleri için daha detaylı bilgi almak için ve randevu almak için lütfen bizi arayınız.

0216 361 42 42

0530 701 06 30

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasına servisimiz vardır..!

Call Now ButtonUSTAYI ARA